O Firmie

Witamy

Jesteśmy firmą prywatną, istniejącą od 1991r. Od początku istnienia firmy jej właścicielem jest inż. Jerzy Czajkowski. Profil produkcyjny firmy ukierunkowany jest na układy związane z kompensacją mocy biernej, pomiarami i sterowaniem w energoelektryce i automatyce przemysłowej. Produkowane przez nas baterie kondensatorów od lat służą naszym klientom w eliminacji opłat za moc bierną.

Najwyższa jakość zastosowanych materiałów do budowy baterii kondensatorów oraz prowadzona kontrola jakościowa produkcji, prowadzony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pozwala na wydłużenie okresu bezawaryjnej pracy naszych urządzeń.

Podstawowym produktem jest regulator mocy biernej, którego konstrukcja jest corocznie modyfikowana tak, aby nadążyć za oczekiwaniami i wymaganiami odbiorców oraz uwzględnić aktualne tendencje rozwijane przez przodujące firmy zagraniczne. Część naszej produkcji przeznaczana jest na eksport. Firma nasza podejmuje się konstrukcji złożonych i trudnych technologicznie urządzeń, przykładem może tu być Regulator mocy biernej RMB-14 oraz Szybka bateria asymetryczna typu SBKA.
Corocznie podejmujemy produkcję nowych wyrobów , żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne produkty elektroniczne. Zakład ciągle rozwija się przeznaczając spore nakłady na wdrażanie nowych produktów starając się konkurować z najlepszymi firmami. Naszą dewizą jest produkować dobre jakościowo i nowoczesne produkty. Jesteśmy otwarci na podjęcie kooperacji z nowymi klientami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wyrobów, oraz do nawiązania współpracy. Będziemy wdzięczni za przekazywanie nam wszelkich uwag dotyczących naszych wyrobów.


Kontakt

Video Intro